BİLGİ VE
DENEYIM

4 Ağustos 1998 tarihinde Ankara’da faaliyete başlayan TEKNOGRUP; uzun yıllar birlikte çalışmış ve konularında uzman kişilerin, sahip oldukları bilgi ve deneyimlerini bir araya getirerek oluşturdukları, güçlü bir şirkettir. Yurt içinde ve yurt dışındaki yeni büyük tesislerin projelendirilmesi, kurulması, işletilmesi, modernizasyonu ve açılışlarının yapılması konularında hizmet veren şirketin donanım, yapılanma ve organizasyon çalışmaları yapılarak yurt içi ve yurt dışı temsilcilik bağlantıları kurulduktan sonra şimdiki profili oluşturulmuştur.

Turizm, organizasyon ve mühendislik uygulamaları, uluslararası ticaret ve işbirliği konularında ileri seviyede bilgi birikimine ve gelişmiş iletişim – ofis donanımına sahip olan Teknogrup, uzman kadrosu ile Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri olmayı amaç edinmiştir. Faaliyetlerini milli ve uluslararası genel ve ticari ahlak ile çalışma ve çevre koruma kurallarına uygun olarak sürdürmektedir.

UZMAN
KADRO

KALİTELİ
HİZMET

Teknogrup; ana faaliyet başlığı altında bulunan Turizm ve Organizasyon bölümünde, TGMICE Turizm Seyahat Acentası’nı bünyesinde kurarak, sektöründe iyi bir konuma sahip olmuştur. TGMICE Turizm Seyahat Acentası’nın faaliyet alanlarını aşağıda bilgilerinize sunmaktayız:Neyzen Tevfik Sokak 10/3 Demirtepe Çankaya / Ankara

0 312 229 22 05

info@tgmice.com